FAQ

Green Drain to przyjazny środowisku odpływ podłogowy, który dzięki swojemu prostemu zastosowaniu, może być zamontowany bez użycia jakichkolwiek narzędzi. 

Green Drain posiada elastyczną, silikonową membranę, która umożłiwia swobodny przepływ wody, a  gdy tylko woda przestaje płynąć, natychmiast zamyka się i uszczelnia odpływ

Nie ma takiej potrzeby! Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji, eliminującej wszelkie niepotrzebne wygięcia i labirynty, Green Drain czyści się samoczynnie, dzięki przepływającej przez niego wodzie.

Uszczelniając odpływ kanalizacyjny w 100%, Green Drain  uniemożliwiając się tym samym przedostawaniu  się nieprzyjemnych i szkodliwych gazów i oparów do pomieszczeń.

Green Drain znajduje szerokie zastosowanie i może być użyty praktycznie w każdym obiekcie, zawierającym pomieszczenia sanitarne!

 1. Fabryki
 2. Szkoły
 3. Pomieszczenia biurowe
 4. Szpitale
 5. Restauracje
 6. Hotele
 7. Budynki i instytucje użytku publicznego
 8. Siłownie

TAK!! Mając olbrzymią przewagę nad tradycyjnymi urządzenia stosowanymi do odpływów kanalizacyjnych, Green Drain posiada szereg zalet!

 1. Pomaga uszczelnić odpływ
 2. Zapobiega nieprzyjemnym zapachom
 3. Pomaga oszczędzić wodę- wpływa korzystnie na środowisko!

Ponieważ nie zawiera on wody, Green Drain może być zamontowany zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej! 

NIE! Po usunięciu kratki odpływowej po prostu włóż Green Drain do odpływu, lekko go popychając !

Nasz rewelacyjny syfon podłogowy zbudowany jest z ramy ABS, wykonanej  z bezwodnej membranowej uszczelki  silikonowej , odpornego na promieniowanie UV uszczelniacza oraz z czterech elastycznych kołnierzy uszczelniających.