NARESZCIE MASZ POWÓD, ABY ŚPIEWAĆ POD PRYSZNICEM!

Green Gobbler - eko udrażniacz do rur, granulki do rur

Poznaj nasz rewolucyjny produkt – Green Gobbler! To ekologiczne granulki do udrożniania rur, które są przyjazne dla środowiska i dla człowieka, ponieważ opracowaliśmy unikatową, niepowtarzalną formułę, mającą natychmiastowe działanie zaraz po zastosowaniu. Granulki do udrożniania rur są uniwersalne dzięki czemu sprawdzą się w kuchni i łazience. Posiadają wysoką wydajność, przez co skutecznie usuwają  splątane włosy, szumowiny mydlane, odpadki kuchenne i organiczne, zalegające w odpływie podłogowym lub kuchennym. Odkładające się niedrożności powodują zatkanie rur i brzydkie zapachy. Nasz produkt pomoże Ci zwalczyć wszelkie niedogodności wynikające z zatkanego odpływu i całkowicie usunie, nieprzyjemny zapach. Saszetki z granulkami, są precyzyjnie odmierzone i pokonują najpotężniejsze zatory w odpływie. Po prostu nalej, poczekaj i spłucz. 

Zastosowanie udrażniacza do rur

Gwarantujemy, że produkt Green Gobbler Drain Opening Pacs, wyczyści najtwardsze zanieczyszczenia stałe i organiczne. Każde opakowanie zawiera trzy precyzyjnie odmierzone saszetki granulek. To środek, który szybko i efektywnie poradzi sobie z zatkanymi rurami oraz syfonami w instalacjach łazienkowych i kuchennych. Wystarczy, że wlejesz jedno opakowanie granulek do ścieku w łazience lub kuchni, a szybko pozbędziesz się włosów, papieru, szumowiny mydlanej, produktów kobiecych, szlamu, niedopałków papierosów czy  resztek organicznych. 

Fashion designer

Jak działa green Gobbler

Cechy

  • Zestaw zawiera trzy precyzyjnie odmierzone pakiety aplikacji granulek
  • Rozpuszcza włosy, papier, szumowiny mydlane i inne materiały organiczne
  • Zapewnia bezpieczeństwo dla kanalizacji, rur, szamba, osadnika tłuszczu i szamba
  • Pozbawiony jest toksycznych oparów, co gwarantuje nieocenione bezpieczeństwo 
  • Nie zawiera wybielacza ani żrącego wodorotlenku sodu

Instrukcja obsługi

  1. Otwórz opakowanie – otwórz pojedyncze opakowanie, następnie wsyp zawartość do rury.
  2. Dodaj wody – Dodaj niewielką ilość wody tak, aby na powierzchni nie pozostał nadmiar proszku.
  3. Wyczyść – Pozostaw na 15-30 minut, a następnie spłucz dużą ilością ciepłej wody. 

*Zastosowanie w toalecie: Wsypać dwa opakowania do toalety i pozostawić na noc. (Jeśli woda jest zbyt wysoko, należy poczekać, aż zmniejszy się o ok. 50%, a następnie spłukać).

Fashion designer